tags :

    No tags have been specified yet.
PrestaShop
Ako odhaliť falošné značkové oblečenie alebo nakupuj z overeného eshopu

Ako odhaliť falošné značkové oblečenie alebo nakupuj z overeného eshopu

Kedysi bolo dosť ľahké ihneď odhaliť falošné výrobky, ale teraz majú niektoré repliky takú vysokú kvalitu, že je takmer nemožné ich odlíšiť od originálov.
Spoločnosť Bright Side prišla so zoznamom vecí, ktoré by ste si mali pred zakúpením značkového oblečenia skontrolovať, ak si chcete byť istí ich kvalitou.1.Timberland Topánky

·       Ich karamelové podrážky by mali vyzerať mierne priehľadne, ak sa na ne pozriete bližšie. Na podrážke by malo byť vytlačené logo spoločnosti a názov značky. Čiara medzi pätou a podrážkou by mala byť takmer neviditeľná a rovná.

·       Logo by malo byť vytlačené na päte na vonkajšej strane topánok. Jeho línie by mali byť rovné, jasné a mali by byť striktne vzpriamené.

·       Očká na čižmách by mali vyzerať ako rovné šesťuholníky, ktoré sú prehľadne umiestnené na vonkajšej strane topánky. Na modeloch pre mužov je ich 7 a na modeloch pre ženy je umiestnených 6 šesťuholníkov.

·       Farba nití všetkých stehov na topánkach by mala byť biela. Ak je niekoľko stehov umiestnených blízko seba, mali by byť absolútne rovnobežné.

 

Levi’s jeans

·       Džínsovina, z ktorej sú pôvodné džínsy Levi’s vyrobené, by mala mať viditeľný diagonálny vzor, ​​ktorý vyzerá rovnako na prednej aj zadnej strane džínsov.

·       Zadné vrecká originálnych džínsov by mali mať dvojriadkový vzor, ​​ktorý pripomína orlí zobák.

·       Všetky džínsy Levi’s majú na zadnej strane pásu nad pravým vreckom nášivku z mäkkej kože. Nášivka by mala mať logo Levi’s a slogan a mala by uvádzať veľkosť džínsov a číslo modelu.

·       Malý štítok Levi’s na pravom zadnom vrecku džínsov je zvyčajne červený, ale môže mať aj inú farbu, v závislosti od modelu. Na záložke by mal byť názov značky a niekedy aj registračná značka: ®.

·       Na autentických gombíkoch bude mať na svojej prednej strane vždy vyrazený nápis „Levi Strauss“ a do zadnej časti bude vyrazené číslo. Nity by tiež mali mať na vonkajšej strane značku a na vnútornej strane číslo modelu.

                                                                                                 

 

3.Lacoste polo košeľa

·       Krokodíl Lacoste by mal byť veľmi podrobný. Mali by ste vidieť jeho oči, zuby, chodidlá a červené čeľuste. Telo krokodíla by malo byť jasne zelené a jeho chvost by mal byť umiestnený rovnobežne s chrbtom.

·       Na zadnej strane goliera s pólom (vo vnútri košele) by mala byť biela značka s logom a červené číslo, ktoré označuje veľkosť. Na pánskych modeloch je veľkosť označená jedným číslom a na ženských modeloch by mali byť dve čísla

·       Malé detaily môžu odhaliť falošné pólo Lacoste. Na originálne oblečenie Lacoste výrobca používa perlové gombíky s 2 otvormi bez akýchkoľvek nápisov. Výrobcovia replík na to často zabúdajú a používajú otvory so 4 otvormi.

·       Na spodnej časti pánskych polokošieľ sú malé strihy, ktoré sú hlboké približne 0,4 palca. Dámske modely nemajú žiadne strihy.

 

4.Guess watches

·       Hodinky Guess môžu byť vyrobené z kovu, silikónu alebo pravej kože. Nepríjemný zápach, nerovnomerné zafarbenie, praskliny, škrabance a odreniny na páske hodiniek sú známkami falošného produktu.

·       Zadný kryt hodiniek by mal obsahovať základné informácie o produkte, ako napríklad logo s označením značky, materiál hodiniek (zvyčajne je to oceľ) a informácie o mechanickom mechanizme s vyrytým Japan Mov't (pretože Guess iba používa vysoko kvalitné japonské mechanizmy).

                                                                                                                

5. New Balance tenisky

·       Značka New Balance má svoju značku vytlačenú na všetkých svojich teniskách: majú ju na zadnej strane, na boku, na jazyku, na boku podrážky, na samotných podrážkach a na stielke. Logo vo forme písmena N je umiestnené na bočnej strane tenisky a je vyrobené vo forme nášivky.

·       Originálne tenisky majú mäkkú podrážku z penového materiálu, ktorú môžete ľahko stlačiť, ale rýchlo sa vráti do pôvodného stavu. Časť, ktorá chráni nohu, je vyrobená z gumy. Na vložkách originálnych tenisiek New Balance sú perforácie, logo, číslo veľkosti a informácie o modeli.

             

6. Michael Kors kabelka

·       Táto značka používa iba značky krémovej farby, ktoré obsahujú základné informácie o produkte, ako napríklad číslo položky, farba, materiál, veľkosť tašky, cena v dolároch a špeciálny čiarový kód.

·       Všetky odevné doplnky na originálnych taškách majú gravúru so značkou. Táto rytina sa aplikuje na magnetické spony, krúžky na rukoväti, spony a karabíny.

·       Originálne tašky sú vyrobené z hustého materiálu, ktorý sa nedeformuje ani pri preprave, keď je taška zabalená.

 

7. Supreme mikina

·       Na krku a na tele mikiny sú 2 štítky v tmavočervenej farbe. Ten väčší má názov značky s registračnou značkou: ®. A druhý uvádza, že krajinou pôvodu je Kanada. Na vnútornom štítku, kde sú umiestnené pokyny na pranie a starostlivosť, by malo byť odporúčanie výrobok nežehliť. Výrobcovia replík na to často zabúdajú

·       Na mikinách s vyšívaným logom by malo byť usporiadanie písmen na červenom pozadí úhľadné a vzdialenosť medzi písmenami by mala byť rovnaká. Ak pôvodnú mikinu obrátite naruby, na zadnej strane loga uvidíte tenkú sieťovinu bielych nití.

·       Supreme používa iba ploché šnúrky, ktoré sú na svojich koncoch úhľadne zviazané. Okrúhle šnúrky, ktoré sú na koncoch popálené alebo šnúrky s kovovými koncami, sú znakom falošného produktu.

 

8. Burberry šál

·       Originálny produkt má vždy jasné čiary a hustú textúru.

·       Okrajové nite na pôvodných šatkách sú pevne skrútené a rozdelené medzi sebou. Nemali by sa rozmotávať, keď sa ich dotknete.

·       Názov značky na štítku, ktorý je pripevnený k produktu, musí byť napísaný veľkými písmenami. Štítok by mal obsahovať aj informácie o krajine pôvodu a materiáloch, z ktorých je šál vyrobený.

 

9.Ray-Ban slnečné okuliare

·       Originálne slnečné okuliare Ray-Ban nemajú na rámoch nijaké ryhy a sú vyrobené z pevného plastu. Čiary na kovovom ráme by mali pôsobiť úhľadne a byť takmer neviditeľné.

·       Výrobca zvyčajne vyrába šošovky z pravého skla. Zoznam modelov s plastovými šošovkami je zverejnený na oficiálnych webových stránkach spoločnosti.

·       V pravom hornom rohu pravého objektívu by malo byť tiež logo Ray-Ban. Mal by byť vyrytý na povrchu šošovky a nemožno ho vymazať.

·       Názov značky by mal byť napísaný na vonkajšej strane rámov. Ľavý rám má zvyčajne sériové číslo produktu a na pravom  je vygravírovaná krajina pôvodu.

 

 

 

  

  

 

All comments

Product added to compare.