Stručný sprievodca štýlmi kabeliek Gucci

Stručný sprievodca štýlmi kabeliek Gucci

Stručný sprievodca štýlmi kabeliek Gucci


Gucci je späť hlavným spôsobom a tu ho nazývame „Gucci Effect“. Je to všade na pouličnej scéne a ostatní
dizajnéri sa zjavne inšpirujú luxusne eklektickými kolekciami Gucci. Značka s kreatívnym riaditeľom Alessandrom Micheleom pri jej čele vydala za tie roky nekonečné množstvo štýlov. Inšpirovalo nás to, aby sme vytvorili rýchleho a ľahkého sprievodcu zachovaním všetkých najobľúbenejších štýlov kabeliek Gucci. 

Gucci Dionysus Collection

Kolekcia Dionysus je vybavená tigrami s dvojhlavým tigrom v tvare písmena U a je elegantnejšia. Táto štruktúrovaná taška bola základom streetového štýlu vo všetkých svojich rôznych verziách. Tento štýl je väčšinou vykreslený z plátna GG Coated Canvas aka Supreme canvas. Viacfarebná koža v ikonických farbách Guccis je známa hviezdnymi ozdobami a bambusovou hornou rukoväťou sa kabelka odlišuje od ostatných.

Sylvie Collection

Kolekcia Gucci Sylvie, ktorá si určite pamätáte, je kultovou klasikou, ktorá spája charakteristický štýl značky a talianske korene do konštrukcie. Podpisový web Gucci je vyrobený z rôznych materiálov a je umiestnený pod veľkou retiazkou v zlatom odtieni, zatiaľ čo rozpoznateľná silueta má rôzne veľkosti. Táto kabelka je dokonalým doplnkom každej kolekcie, či už je to crossbody, horná rukoväť alebo aktovka s možnosťou remienka.

Gucci GG Blooms Collection

Kolekcia GG Blooms je pomocou rovnakého potiahnutého plátna ako Dionýzos zdobená potlačenými kvetmi. Zbožňujeme farebný kontrast tohto štýlu a každý kúsok, ktorý sme videli, je úplne vynikajúci. Tento štýl nájdete v mnohých formách, ako napríklad crossbody, toty, peňaženky alebo dokonca topánky.

Soho Collection

Gucci Soho je kolekcia klasických každodenných tašiek, ktoré vyžarujú štýl Gucci v každej podobe. S perfektne prešitými vzájomne prepojenými GG a rôznymi štýlmi a farbami je táto taška investíciou, ktorú budete používať každý deň po mnoho ďalších rokov.

Gucci Marmont Collection

Populárna kolekcia Marmont sa vyznačuje novým stvárnením loga značky. Namiesto vzájomne prepojených GG má kolekcia Marmont vedľa seba emblémy GG. Táto kolekcia pochádza z milióna rôznych farieb a materiálov, ale pre menej trendovú investíciu sa nám páči prešívaná koža, ktorá je uvedená na obrázku vyššie.

GucciGhost Collection

GucciGhost spadá do kategórie trendov, ale napriek tomu je to zábavná kolekcia . V spolupráci so slávnym pouličným umelcom Trouble Andrewom sa tlač stala hitom medzi celebritami a fanatikmi Gucci všade. Je vyrobená z kože, plátna alebo potiahnutého plátna a má potlač inšpirovanú grafitmi.Autor: Bigbrandsoutlet
Zdroj:https://coutureusa.com

All comments

Product added to compare.