Darčeky na Valentína pre neho a pre ňu

Darčeky na Valentína pre neho a pre ňu

Správ jej/ jemu konečne radosť

A je to tu zase. Ešte si sa nestihol finančné spamätať z vianoc a už zase jej treba niečo kúpiť. Ja viem, Valentín nie je o darčekoch, ale to nie sú ani Vianoce. Ale keď si chceš tento sviatok užiť tak ti dám chlapsku radú, naozaj jej niečo kúp a ona sa ti odvďačí :P

A pre vás dámy. Nemusíte svojmu milačikový kupovať nič drahé. On aj tak bude čakáť iba na to ako Vám bude daváť dole sexy spodnú bielizeň ktorú Vám kúpil.


Darčeky pre ženu.1. Vyzývavá spodná bielizeň
Sexy darček na Valentína pre ženu
Na Valentína je ten najlepší čas, kedy sa môžete odviazať. Vyzývavá spodná bielizeň by sa nehodila ako darček na Vianoce, no na Valentína bude vzrušujúcim darčekom. Skúste si prezrieť ponuku sexy spodnej bielizne a určite nájdete také kúsky, ktoré budú skvelým darčekom pre vašu priateľku, alebo manželku.

Vyberať si môžete z rozkošných nočných košieľok, vyzývavých korzetov a sexy nohavičiek a podprseniek.
A povedzme si to na rovinu tento darček je hlavne darček pre pánov :P

2.Šperky
Čo si sa zbláznil? Poznám ju ešte krátko na to aby som jej kupovál drahé šperky. Rozumiem Vám.
Nehovorím že jej mate kupiť retiazku za 500€. Kľudne siahnite po jemných šperkoch ako je náramok, prívesok alebo naušnice.
Tento typ doplnkov bude mať úspech ako v práci, tak aj na každom rande, keďže veľmi pôsobivo  zdôrazňuje krásu každej ženy.


 

3.Hodinky

Ďalši super darček pre ženu. Ak má  radšej hodinky ako šperky,  tak siahnite po hodinkách ako Calvin Klein, Michael Kors alebo Guess. Tieto značky hodiniek ženy miluju.
Teraz ešte ušetrite na našom eshope.


4.Kabelka
Týmto darčekom máte zaslúženú výhru. Ak neviete akú kabelku vybrať čo nevie asi žiadný chlap. Tak si všimnite akú farbu alebo veľkosť nosí Vašá polovička. Podľa toho sa môžete inšpirovať.
Pomôžeme Vám tým, že určite siahnite po značke Love Moschino alebo Valentino.
Teraz najdete na nášom eshope Super výpredaj kabeliek. Alebo  ak si z vypredája nič nevyberiete  Tak na ostatne kabelky môžete použiť kód
 LOVE a máte 20% zľavu.

5. Vlastná kľúčenka
Daruj svojej polovičke niečo originálne. Vytvoríme podľa Vašich požiadaviek kľúčenku na mieru na ktoréj môže byť venovanie, alebo meno Vašej polovičky. Je to len na Vás
Teraz tiež môžete ušetriť a kúpiť za skvelú cenu.Darčeky pre muža

1. Značková spodná bielizeň
Dámy, určite milujete na svojom chlapovi ak má na sebe kvalitné značkové boxerky. Takže týmto darčekom zabijete 2 muchy jednou ranou. Či už zvolite klasiku Ako Calvin Klein, alebo ak Vaša polovička miluje Cristiana Ronalda tak siahnite po značke CR7.
Na našom eshope nájdete tieto ubľubene značky.

2. Hodinky
Ak Váš partner nosí hodniky tak nie je o čom. Určite siahnite po značke Diesel alebo Maserati.
Teraz ešte ušetrite na našom eshope.


3. Módne doplnky.
Pre elegánov a biznismenov je najlepším valentínskym darčekom kvalitný kožený opasok do nohavíc. Ak sa Váš partenr neoblieka elegantné, tak môžete mu darovať náramok na ruku.
Pozrite si kvalitné opasky.

4.Nové oblečenie
Ak Váš partner nie je nakupný maniak, a viete aké oblečenie miluje, tak nič ho nepoteší viac ako značkové tričko alebo mikina. Stále je to lepšie ako keby mál s Vami nakupovať.
Pozrite si značkové oblečenie a ešte ušetríte.5. Vlastná kľúčenka
Daruj svojej polovičke niečo originálne. Vytvoríme podľa Vašich požiadaviek kľúčenku na mieru na ktoréj môže byť venovanie, alebo meno Vašej polovičky. Je to len na Vás
Teraz tiež môžete ušetriť a kúpiť za skvelú cenu.

 

 

 

 
Product added to compare.