Ako správne vyčistiť značkovú kabelku

Ako správne vyčistiť značkovú kabelku

Ako správne vyčistiť značkovú kabelku
Značkové kabelky sú známe svojou kvalitou, luxusnými materiálmi a samozrejme obľúbeným názvom. Značkové kabelky sú investíciou a pravidelné čistenie značkovej kabelky je kľúčom k jej udržaniu v skvelom stave.
Postupom času sa nečistoty, prach a špina z okolia môžu nahromadiť na na vonok a vnútro kabelky. Krémy alebo nečistoty z vašej pokožky môžu tiež spôsobiť znehodnotenie materiálov a nehovoríme o tom že sa hociekdy na ňu môže niečo vyliať. Našťastie prinášame Vám návod, ako správne vyčistiť kabelku, a tak môžete udržať vašu obľubenú kabelku ako novú.
 
Čistenie značkovej kabelky krok za krokom
Nesprávne čistenie značkovej kabelky ju môže nenávratne poškodiť a musíte byť opatrní. Tu je všeobecný prehľad o tom, ako by ste mali čistiť interiér, exteriér vašej kabelky.
Čistenie interieru kabelky:
1.Odstráňte všetky svoje veci z kabelky.
2.Prevráťte vrecko hore dnom a zatraste ním, aby ste sa zbavili všetkých uvoľnených nečistôt.
3.Otočte vložku naruby a pomocou valčeka na vlákna odstráňte všetky ostatné nečistoty alebo prach.
4.Prejdite cez vložku pomocou vysávača s kefovým nástavcom, aby ste odstránili všetky nečistoty, ktoré ste mohli prehliadnuť.
*Ak vnútro tašky nemá podšívku, nedá sa otočiť naruby alebo je vyrobené z kože, odporúčame vám namiesto prevrátenia tašky použiť valček na vlákna, pinzetu a vysávač s kefovým nástavcom na čistenie vnútrajška rohy.*
 
Čistenie exterieru kabelky:
V priebehu času sa na vonkajšej strane kabelky hromadí špina a prach, čo môže viesť k hromadeniu zvyškov. Spôsob, akým vyčistíte vonkajšok svojej dizajnovej tašky, bude závisieť od materiálu, z ktorého je vyrobená.
 
Koža
Pri čistení koženého vonkajšieho povrchu tašky buďte opatrní a opatrní. Ak je vaša taška vyrobená z kože, odporúčame použiť utierky bez parfumácie a alkoholu, ako sú kožené obrúsky alebo detské obrúsky, ktoré dokážu odstrániť prebytočnú špinu a zvyšky bez toho, aby materiál vysušili. Utrite vonkajšok tašky týmito utierkami alebo nastriekajte čistiaci prostriedok na kožu na handričku z mikrovlákna a použite ju na čistenie tašky. Potom použite kondicionér na kožu aby ste kožený materiál navlhčili a zabránili popraskaniu.
Ak je vaša taška vyrobená z lakovanej kože, na jej čistenie môžete použiť vyššie uvedené metódy. Po vyčistení ho utrite mäkkou handričkou, aby ste predišli šmuhám a škvrnám. Ak na kabelke uvidíte nejaké škrabance, môžete ich skúsiť jemne odstrániť malým množstvom čistiaceho prostriedku na kožu naneseným na detskú utierku.
 
Látka
Plátno,látka a satén možno zvyčajne čistiť pomocou valčeka na vlákna. Pomocou pinzety jemne odstráňte všetky nečistoty, prach a nečistoty, ktoré sú prilepené na tkanine. Ak uvidíte škvrny, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť, jemne nastriekajte detskú obrúsku OxiClean a použite ju na odstránenie škvrny.
* POZNÁMKA: Neodporúčame používať Oxiclean na satén, látku alebo plátno ,ktoré nie sú čierne, pretože môže zanechať čistejšiu škvrnu. *
 
Kožušina alebo semiš
Na čistenie kabeliek vyrobených z kožušiny alebo semišu odporúčame použiť špeciálnu kefu na odstránenie nečistôt, prachu a nečistôt z ich vonkajšej strany. Ak sú nejaké škvrny, jemne ich vyleštite kefou. V prípade kožušinových kabeliek vyčešte srsť v rovnakom smere, v ktorom idú vlasy. V prípade semišového materiálu jemne kefujte semiš jedným smerom. Keď ho vyčistíte, použite semišový kondicionér na oživenie materiálu.
 
Logo
Vyleštite logo pomocou detskej utierky a potom ho osušte mäkkou handričkou.
Ak sa hardvér začal kaziť a oxidovať, použite malé množstvo tekutého leštidla na vatovom tampóne na jeho vyleštenie. Buďte mimoriadne opatrní, pretože tekuté leštidlo na kovy môže zašpiniť materiály tašky..
 
Ako často by ste mali čistiť svoju značkovú kabelku?
Ako často budete svoju značkovú kabelku čistiť, bude závisieť od toho, ako často ju používate. Ak tašku používate denne, odporúčame ju čistiť každý týždeň. Ak ho používate príležitostne, odporúčajú sa dve až štyri čistenia za rok. Navyše, rukoväte vašej tašky, jej základňa a rohy sa najviac opotrebúvajú, a preto si vyžadujú viac pozornosti. Odporúčame vyčistiť tieto oblasti kabelky po každom použití, aby ste sa uistili, že sa nezničia viac ako zvyšok tašky.
Je dôležité mať na pamäti, že spôsob čistenia kabelky sa môže líšiť v závislosti od dizajnéra. Niektorí dizajnéri používajú vysoko špecializované procesy a ich tašky vyžadujú špeciálnu starostlivosť a čistenie, aby sa zaistilo, že sa nepoškodia.

Vykonajte prieskum, aby ste zistili, aké sú odporúčané metódy čistenia a materiály pre vašu konkrétnu tašku. Ak máte problémy s odstraňovaním škvŕn z tašky alebo si nie ste istí, ako to urobiť bezpečne, prineste tašku do profesionálnej čistiacej služby.

Product added to compare.