Kanye West - Ikonické Oblečenie

Kanye West - Ikonické Oblečenie

Kanye West – Ikonicke Outfity

Pink Polo
Začiatkom roku 2004 Google vyhľadával ružové polokošele Ralph Lauren exponenciálne v porovnaní s predchádzajúcim rokom a vytvoril tak náhly, ako ľahko pochopiteľný jav. Zásluhu alebo vinu v závislosti od vášho vkusu k móde mal stále veľmi mladý Kanye West, ktorému sa vďaka úspechu dosiahnutému The College Dropout podarilo presadiť svoje ikonické ružové pólo, ako módny doplnok pre všetkých, ktorí sa chceli priblížiť  k svetu rappera. V skutočnosti to bol len začiatok dlhého a trvalého vzťahu medzi Westom a Ralphom Laurenom, ktorý vyvrcholil stretnutím týchto dvoch osôb 19. februára 2015.

 

Givenchy Rottweiler Shirt

Medzi najznámejšie položky značky Givenchy pod vedením Riccarda Tisciho patrí časť úspechu trička „Rottweiler“ od Kanye West. Jedného z prvých, ktorý nosil krátko po svojom debute na móle. Po ňom boli v tričku zvečnené tie najrozmanitejšie mená, od Rihanny po Nicole Richie až Orlanda Blooma. Po vydaní Watch The Throne prispela Kanyeho vášeň k francúzskej značke k pojmu „luxusný rap“, ktorý môže ešte viac spresniť hranicu medzi hip-hopom a luxusnou módou.

 

Céline Blouse by Phoebe Philo

Medzi prvky, ktoré prispeli k tomu, aby sa vystúpenie Kanyeho Westa v Coachelle v roku 2011 stalo ikonickým, patrí nepochybne aj košeľa Céline z kolekcie SS11 od Phoebe Philo. V kombinácii s džínsami Balmain si rovnakú košeľu obliekol o sedem rokov neskôr Travis Scott, aby nám opäť pripomenul dôležitosť Západu vo svete hudby i mimo neho.

 

 

Versace x H&M Jacket

Pri príležitosti Victoria's Secret Fashion Show v roku 2011 sa Kanye ukázal na pódiu na prehliadke v bunde s leopardím vzorom zo spolupráce Versaceho a rýchleho módneho giganta H&M. Očividne, ako v týchto prípadoch, sa položka stala nedostupnou a stala sa obeťou ďalšieho predaja v čase obmedzenom iba na stránky eBay.

 

Ultraboost lover

Keď sa adidas veľmi nedarilo, práve Kanye ju dostal z problémov vďaka vášni pre Ultraboost. Bežecké tenisky sa stali nevyhnutnosťou pre komunitu potom, čo ich Kanye nosil na pódiu pri udeľovaní cien Billboard Music Awards v roku 2015, čo malo za následok skutočný beh do posledného páru. Ultraboost aj po mnohých rokoch zostáva jedným z top modelov nemeckej značky. Ďakujem Kanye!

 

Met Gala

Met Gala bola scénou dvoch kľúčových momentov estetiky Kanyeho Westa, vzdialených od seba iba tri roky, ale v mnohých ohľadoch takmer polárnych protikladoch. Písal sa rok 2016, keď sa rapper ukázal na červenom koberci  dnes už známou bundou Balmain trucket sprevádzanou džínsami Fear of God a členkovými topánkami Saint Laurent. Skutočnou čerešničkou na torte však boli biele kontaktné šošovky, vďaka ktorým Kanye vyzeral ako kyborg. O tri roky neskôr je strih rozhodne menej prepracovaný, a to s bundou Dickies v hodnote 60 dolárov, nohavicami rovnakej značky a topánkami Yeezy.

 

Royal Blue

Po vydaní albumu Jesus is King, Kanye objavil svoju vášeň pre Royal Blue.
Významov bolo mnoho, v neposlednom rade tie, ktoré ho spájali s kresťanstvom. Ikonický moment, predovšetkým preto, že táto farba sa potom objavila aj na mnohých vydaniach Yeezy, len pred niekoľkými rokmi to bola farba, ktorú nenávidel samotný Kanye.

All comments

Product added to compare.