Mikiny na Zips

Podkategórie

Aktívne filtre

Champion - Dámska Mikina

Cena 56,00 €

Champion značka vznikla v roku 1919. Od začiatku to bolo autentické americké oblečenie športovcov na ihrisku, aj mimo ihriska. Dnes sa kultová športová značka presunula do oblasti streetwear. Oblečenie zostáva kvalitné. V Shooos si nájdete na výber niekoľko pekných kúskov Champion pre ženy, aj pre mužov. Vyberte si z ikonických modelov tričiek a mikín tejto legendárnej značky.

Champion - Dámska Mikina

Cena 56,00 €

Champion značka vznikla v roku 1919. Od začiatku to bolo autentické americké oblečenie športovcov na ihrisku, aj mimo ihriska. Dnes sa kultová športová značka presunula do oblasti streetwear. Oblečenie zostáva kvalitné. V Shooos si nájdete na výber niekoľko pekných kúskov Champion pre ženy, aj pre mužov. Vyberte si z ikonických modelov tričiek a mikín tejto legendárnej značky.

FILA - Dámska Mikina na Zips Farebná

Cena 64,00 €

OD MALÝCH ZAČIATKOV MALÉHO SEVERNÉHO TALIANSKA, PRESAHUJÚCICH 100 ROKOV, FILA sa Vyvinula do jednej z najspoľahlivejších značiek sveta v oblasti životného štýlu.
Fila poskytuje dokonalý prierez športom a ulicami. Naše  tričká spájajú všetko pohodlie a funkcie, ktoré od značky čakáte, zatiaľ čo výber mikín, športových topov a výkonných búnd vnáša do vášho každodenného striedania ďalší rozmer. Či už ste na ihrisku, v posilňovni alebo na ulici, Fila vás pokryje.

GUESS - Dámska Mikina na Zips Čierna

Cena 87,00 €

GUESS - Symbol slobody a a dobrodružného životného štýlu. Guess Svojou originalitou očarí nejedného zákazníka. GUESS je dnes už globálne uznávanou lifestylovou značkou, ktorá má naozaj široký sortiment, vďaka čomu si tam každý vie nájsť to svoje. Medzi GUESS modelky v tom čase patrili topmodelky ako Claudia Schiffer, Naomi Campbell či Laetitia Casta.

FILA - Dámska Mikina na Zips Červená

Cena 72,00 €

OD MALÝCH ZAČIATKOV MALÉHO SEVERNÉHO TALIANSKA, PRESAHUJÚCICH 100 ROKOV, FILA sa Vyvinula do jednej z najspoľahlivejších značiek sveta v oblasti životného štýlu.
Fila poskytuje dokonalý prierez športom a ulicami. Naše  tričká spájajú všetko pohodlie a funkcie, ktoré od značky čakáte, zatiaľ čo výber mikín, športových topov a výkonných búnd vnáša do vášho každodenného striedania ďalší rozmer. Či už ste na ihrisku, v posilňovni alebo na ulici, Fila vás pokryje.

Product added to compare.